Monday, June 19, 2006

işte geldim burdayım, ben bu işte ustayım: Çenem iyi laf yapar da aslında....

Yok ben iyice karamsar olmaya başladım: Biz birbirimize ne zaman daha saygılı olmayı öğreneceğiz, ne zaman başkalarının da huzurlu yaşamaya hakkı olduğunu kabul edip bencilliklerimizden vazgeçeğiz, o an ki başka komşuların da evlerindeki kokudan rahatsızlığını bildiğimiz ve bu rahatsızlığı gidermek için topladığımız paraları kullanıp da insanlara bir gün yüzü göstereceğiz; işte o zaman ben komşu ne, nasıl iyi örnek olur, nasıl iyi insan olur onu göreceğim:inşaalllllaaaah!!!

Tabiki bizim yöneticiden bahsediyorum: O kadar para toplandı, hala ses seda yok, güya çoktaaan tadilata başlanacaktı, hani... Öyle de kaba, öyle de küstah insanlar ki insanın edeceği iki çift lafı ağzında bırakıp yüzsüzlüğe vurmasını da iiyi biliyorlar, ben fenalarda tabi, annem keza öyle.. yani biraz dürüst olsak ya be kardeşim birbirimize fenamı olur!!!

Neyse çok sinir olduğum bi konu bu, iyisimi bu kadarıyla bırakayım, çıkacam şimdi yukarı biraz daha yazıp hatırladıkça:( Ha bi de bir sene boyunca toplanan mermer paraları vardı da bi zahmet mermer işini de halletseler, böylelerinden iktidar olmaz ben biliyorum zaten..Ay gene devam ettim...

2 Comments:

Blogger Aslicin said...

Offf bu konulara ben de çok sinirlenirim, hiç sorma !

30/8/06 14:24  
Blogger şeyda said...

Amaan Aslı, sabah yüzlerine bakmaya iğrenir hale geldimi kafamı çeviriveriyorum günaydın dememi bile haketmiyorlar.
Zaten bizim hala orda oturamız da hata da neyse,işte şartlar..:((

6/9/06 10:43  

Post a Comment

<< Home

Free Web Site Counters
Free Web Site Counters
eXTReMe Tracker