Wednesday, July 05, 2006

zaman geçer.. durur bakarsın...ardında ne var...yolun başında ne bırakmışsın, sonu neyi gösteriyor...

Herkes planlamaz hayatı, getirdiğini yaşar, götürdüğünü düşünmez kimileri, kimileri kendine yaşar, kimileri başkaları için yaşamaktan kendini unutur. Durur, düşünür (kimileri..) bakar, sorar, sorgular.. Pİşman olur kimileri, mutlu olur.. ağlar, üzülür kimileri de hayat bulur..

Burayı sevmedim galiba, bilmiyorum, karışık duygular besliyorum, belki de sevdim ama salt kendimi anlatmak zor geldi. Belki biraz zamana bıraksam daha iyi olur.

Zaman herşeyin ilacı demezler mi, belki yeniden hevesle burda yazmak isterim, sessizce yazmamaktansa, unutmuş gibi görünmektense bu yazıyı yazmayı uygun gördüm..Belki ara ara yazarım ya da bir ara yazarım... bilmiyorum... belki de yarın.. belki kimseyle konuşamadığım bir an, ya da herkesle paylaştığım bişeyi .. bilmiyorum...

Tabi eylemlerim Yaren'in sayfasında sürecek...:))

11 Comments:

Blogger Aslicin said...

Zorlamamak lazım, insanın ağzından kelimeler dökülene dek beklemeli. Ama sen Yaren'in onu canından çok seven teyzesi olmanın yanısıra öncelikle Şeyda'sın. O yüzden yazmanı bekliyorum.

24/7/06 13:35  
Blogger vintage biscuit said...

bence yazmaya devam et
ne istiyosan onu yaz
icinden geldikce yaz

28/7/06 18:45  
Blogger evren said...

bütün yazılarına bakma fırsatım olmadı ama şunu sezdimki sende insanı hergün bloğuna çekecek bi potansuel var ... erol köse gibi hissettim kendimi yaa :(
yaren kim ?
fakültedeki işin ne ?
en merak ettiğim 2 soru
cevaplarsan sevinirim

30/7/06 01:42  
Blogger şeyda said...

aSLI GELDİM, ama burada yazmak istediğime karar verdiğim için değil, yine de merak ettim burayı:)) Tabi öyle ama ben biraz da üşengecim ondan galiba:))

vintage biscuit; burada, orada ne fark ederki, yazmak güzel gerçekten de aslında tatildeyken de iyi bir fırsat olabilir... Tabi yorumlarını "diğer" e de açsan Yaren'in sayfasından da yazabilirim...

evren, sayfan bulunamıyor; çok istedim bakayım. Ben araştırma görevlisiyim, Yaren de benim bitaneceik yeğenim:) www.blogcu.com/balkizyaren; pekiiii ben evreni tanımayı neye borçluyum??

5/8/06 00:27  
Blogger SoSo said...

Hep anı yaşamayı savunurum ama yaşayamam sorgulama arzusu alı koyar beni bu yaşamdan.
Belki diyorum belki sorgulamadan yaşamak daha güzel olur ancak başaramıyorum.
Hayata dair planlarım her zaman suya düşmüştür yada ben suya bandırmışımdır sıkılıp, bununda ayırdına varamıyorum ama her şeye ragmen hayatı seviyorum yaşanması gereken bir hayatım var.
Bazen bana ait olmadığını düşünsemde yaşıyorum....
Çıkmazlardan bunalıp yazıyorum sürekli boşta olsa yazıyorum....
Sende yaz, bir kenara yaz bütün olanları....
:)

5/8/06 15:37  
Blogger SoSo said...

Yaz....

5/8/06 15:38  
Anonymous şeyda said...

Teşekkür ederim soso...
Aslında anı yaşayalım dediğimizde bile bir plan yapmıyormuyuz? Yani ben yapıyorum, anı yaşamak zor, çok zor, planlamadan yaşamak da öyle bence; baksanıza memleket bile niye kalkınma planları hazırlıyor :)) gerçekleşmese de bi ümidi var:)
Yazıcam, gerçekten, ama rahat olduğum bir zaman.

6/8/06 13:52  
Anonymous Anonymous said...

ne güsel yazmışsın bence de yaz sanki duygularımı anlatmışsın ama gerçekten zaman herşeyin ilacı mı? bilemiyorum belkide!

10/8/06 23:08  
Anonymous şeyda said...

pİNKmooN; teşekkür ederim. ne güzel beğenmiş olman.
Zaman-ilaç kavramı ise belkilerle süslü galiba: kimi konuda evet ama bazı konular da var; zaman geçikçe acır için. Bilmiyorum yani:belki??...

11/8/06 13:34  
Blogger potansiyelariza said...

şeyda merhaba bu blogunu yeni gördüm ama yazmıyormuşsun yaz lütfen :)

15/8/06 11:21  
Anonymous şeyda said...

pOTAnsİyeeeel; ????

20/8/06 17:02  

Post a Comment

<< Home

Free Web Site Counters
Free Web Site Counters
eXTReMe Tracker